Naše druženje

Učenci 8.a  razreda smo se 20.12.2018 odpravili obiskat naše prvošolčke, da bi se z njimi družili in drug drugemu polepšali predpraznične dni.

Ob vstopu v razred nas je očarala prijetna pesem Varuh moj. Učiteljica nam je povedala, da učenci pri urah oz. v projektnih tednih poslušajo različne zvrsti glasbe. Pesem, ki smo jo  poslušali,  je bila zelo čustvena.

Otroci so nas presenetili s prečudovitimi risbicami. Tudi mi nismo pozabili na majhno pozornost. S pomočjo naše razredničarke smo pripravili obeske in čeprav je bilo darilo majhno, je bilo iz srca. Do konca ure smo se zabavali ter se še bolj spoznali.

Prvošolci pa so povedali, da so zelo veseli, da imajo v šoli starejšega prijatelja, ki mu lahko zaupajo.

Tudi sama sem mnenja, da so taka druženja zelo pomembna, saj spoznavamo drug drugega, se družimo, si pomagamo. Še posebej smo ponosni, da nam prvošolci zaupajo ter se obrnejo na nas, ko kaj potrebujejo. Pa ne samo ob naših skupnih druženjih, ampak tudi  ob naših srečanjih na hodniku. Objem in prijazna beseda nam veliko pomenita.

Neža, 8. a

Druženje 1. b z 8. b:

8. a in 1. a

ter devetošolcev z drugošolci: