V petek, 17.5. 2019 je v Slovenj Gradcu potekalo medobčinsko tekmovanje “Kaj veš o prometu?” osnovnih šol Mislinjske doline.
Tekmovanja so se udeležile štiri šole občine Slovenj Gradec ter Osnovna šola Črna na Koroškem.
Našo šolo so zastopali: Andrej Jeromel, Maksim Stoviček, Karin Jeromel, Lenart Cvikl in Rok Marzidovšek. Učenci so suvereno pokazali znanje v teoriji cestnoprometnih predpisov, spretno so vozili na kolesarskem poligonu in uspešno prevozili določeno traso po prometnih površinah.
Za svoje znanje in spretnosti so bili nagrajeni z osvojitvijo prvega mesta v skupini ter prvega in tretjega mesta posamezno.
Maksim Stoviček si je s tem pridobil vstopnico za državno tekmovanje “Kaj veš o prometu?”, ki bo v soboto, 25.5.2019 potekalo na naši šoli.
Želimo mu, da svoje znanje in spretnosti uspešno pokaže še na domačem terenu.
Vabljeni k ogledu in navijanju.
Mentorica prometnega krožka:
Sonja Blažun