V petek, 24. 6. 2022, smo v dvorani Lopan z zaključno prireditvijo sklenili še eno šolsko leto.

Na odru se je zvrstilo kar nekaj nastopajočih. Zapeli so otroški in mladinski zbor, predstavil se je zbor učiteljic skupaj z učenkami, prisluhnili smo lahko zvokom Zaline violine, Tajinih citer. Na harmoniko je zaigral Marko, meh od frajtonarce pa je raztegnil Urh. S svojo točko so navdušili prvošolci, predstavili pa so se tudi doliški folkloristi. Na klavirju je blestel Žan. Program so popestrili učenci iz Doliča – Glasbeno poustvarjanje.
Podelili smo priznanja najbolj uspešnim tekmovalcem na področnih in državnih tekmovanjih iz znanja.
Razglasili smo Naj športnico in športnika, Naj kulturnico in podelili priznanje šole. Pred koncem prireditve pa smo dobili še Naj učenko šole Mislinja.