Na našem šolskem vrtu smo ob preteklih sončnih dnevih krepko zavihali rokave. Uredili smo različne grede. Sadike, gnojila in zemljo nam je podarila Koroška kmetijska zadruga – trgovina Mislinja, za kar se jim iskreno zahvaljujemo. Dopolnili smo tudi naš t. i. “Kamniti vrt” z novo zbirko okrašenih kamnov. Na ograji otroškega igrišča so “zaživele” nove žuželke, ki vabijo k obisku. Dokončana je lesena uta, v kateri bodo potekale različne dejavnosti (učne in družabne). Na šolskem vrtu je moč opaziti tudi nekaj lesenih nabiralnikov, ki bodo kmalu uporabljeni v učne namene. Med družabnimi odmori se lahko na vrtu poigrate še z novimi družabnimi igrami. Kot vidite, je naš vrtiček zaživel v novi podobi in vas ob sončnih dnevih vabi v svojo družbo.