PRVI ŠOLSKI DAN – ponedeljek, 3. september 2018
OŠ MISLINJA

Učenci od 2. do 9. razreda bodo pouk začeli ob 8.20.

Pouk bo potekal po urniku, ki ga bodo prejeli prvi šolski dan. Organizirana bo šolska prehrana (malica, kosilo), jutranje varstvo vozačev od 7.00, varstvo vozačev po pouku in oddelek podaljšanega bivanja. Učenci od 2. do 5. razreda naj imajo s sabo vse šolske potrebščine,

učenci od 6. do 9. razreda pa peresnico, beležko, šolske copate in nahrbtnik, saj bodo v šoli prejeli učbenike.

Učenci od 2. do 5. in od 7. do 9. razreda naj se zberejo pred svojimi matičnimi učilnicami, učenci 6. razreda pa v glasbeni učilnici, kjer jih bodo pričakali njihovi razredniki.

Seznami matičnih učilnic posameznih oddelkov bodo prvi šolski dan objavljeni na šolski oglasni deski.

Vozni red šolskih prevozov je objavljen na spletni strani šole.

Sprejem prvošolcev bo v ponedeljek, 3. septembra 2018, potekal po naslednjem razporedu:
ob 9.00 – sprejem prvošolcev POŠ Dolič v telovadnici POŠ Dolič

ob 11.00 – sprejem prvošolcev matične šole v glasbeni učilnici OŠ Mislinja

(Skupno 1.055 obiskov, današnjih obiskov 1)