Prvošolci smo v prvih dveh mesecih našega šolanja doživeli že veliko zanimivega. Poleg pridnega učenja smo bili deležni številnih presenečenj – kuža Pazi nas je podučil o varni hoji, skuhali smo si malinovo marmelado in se z njo posladkali, telovadili smo s (starimi) starši na Sibiozi giba, se podali na pohod, čofotali v bazenu, ustvarjali na Krompirjadi, sadili krokuse v spomin na preminule judovske otroke, obiskali razstavo starih sort sadja v Lopanu in zagotovo smo še kaj pozabili.

Poglejte si na fotografijah, kako z veseljem sprejemamo vse novosti, ki nam jih pripravi naša šola. Videli boste, da se tukaj že prav odlično počutimo, saj smo v mesecu oktobru bili sprejeti tudi v šolsko skupnost.