Naša šola sodeluje v Erasmus+ mednarodnem projektu z naslovom: »Enriching Unity with Cultural Diversity«, znotraj katerega bodo učitelji in učenci partnerskih šol razvijali medkulturnost ter ohranjali svojo in spoznavali tujo kulturno dediščino. Na prvo srečanje v Turčijo so odpotovali samo učitelji, na naslednja pa bodo povabljeni tudi učenci.

Pomemben del projekta je mobilnosti učencev v tujino, ki bodo potekale meseca maja, oktobra, decembra 2020, ter meseca februarja 2021. Projekt pa se bo zaključil meseca maja 2021 na naši šoli, kjer bomo gostili učitelje in učence iz vseh partnerskih držav.

V mesecu maju nas čaka 1. kratkotrajna izmenjava učencev v Estoniji, kamor bomo odpeljali 3 učence iz naše šole.

In v kolikor:

  • rad potuješ in spoznavaš nove ljudi
  • te zanima tuja kultura
  • se želiš preizkusiti v uporabi tujega jezika
  • želiš nadgraditi svoja znanja na področju likovne umetnosti, literarnega ustvarjanja, kulinarike, gibanja na prostem
  • bi rad gostil učenca in odšel v eno izmed zgoraj naštetih držav
  • si učenec 6., 7. ali 8. razreda in ti ni težko narediti tisto nekaj več,

si lepo povabljen da se nam pridružiš.

Več informacij o sodelovanju boš dobil-a pri učiteljicah Klavdiji Križovnik in Petri Cifer.

učiteljici Klavdija in Petra

(Skupno 283 obiskov, današnjih obiskov 1)