Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da smo na spletni strani šole namestili novo spletno aplikacijo mojaMALICA.

Povezavo do aplikacije najdete na zavihku – Šolska prehrana – Spletna odjava/prijava prehrane >>> POVEZAVA.

Zaradi nove spletne aplikacije se boste morali na novo  REGISTRIRATI V APLIKACIJO. To storite s klikom na povezavo »Registracija«

Pri registraciji boste morali vnesti:

• Šifro koristnika – učenca (Šifro – sedemmestno številko najdete na enem od preteklih prejetih računov, na kartici za evidentiranje kosil ali jo imate kje skrbno zapisano);
  • EMŠO vašega otroka;
  • Veljaven elektronski naslov, kamor boste prejeli geslo za nadaljnje prijave.

Po uspešni registraciji boste lahko vstopili v sistem mojaMALICA, kjer boste lahko pričeli z urejanjem prijav na obroke. Pri registraciji boste določili, kdo bo upravljal s prijavami in odjavami obrokov: mati, oče, skrbnik ali sam koristnik. Po novem boste lahko dodali tudi več koristnikov (sorojenci izbranega otroka).

Natančna navodila za pomoč pri registraciji in uporabi spletne aplikacije mojaMALICA so dostopna na šolski spletni strani https://osmislinja.si pri zavihku – Šolska prehrana – Navodila in pomoč pri registraciji in uporabi spletne aplikacije mojaMALICA >>> POVEZAVA.

Na kratko vas še spomnimo:

Otroka ste na predpisanem obrazcu meseca junija 2022 prijavili na MALICO in KOSILO.

• Prijava za vse prijavljene na MALICO je v sistemu že vnesena prijava. To pomeni, da imate v sistemu vneseno 1.

Malico samo odjavljate – v sistem vnesete 0.

• Na prijavnici ste imeli možnost prijaviti otroka na KOSILO redno ali občasno.

REDNO – pomeni, da imate v sistemu vnesene 1. V kolikor otroka ni v šolo oziroma ne bo kosil določen dan, ga morate odjaviti od kosila.

OBČASNO –  pomeni da imate v sistemu vnesene 0.  To pomeni, da morate otroka prijaviti na kosilo, v sistem vnesete 1.

Prosimo, da imate skrb glede prijave in odjave obrokov. Zaradi prenove šolske kuhinje in potrebne logistike priprav šolske malice in kosil je to sedaj še posebej pomembno.

Posebno skrb glede prijave in odjave obrokov imejte še posebej starši, ki ste upravičeni do subvencionirane malice, nekateri še do subvencioniranih kosil.

Za vse starše velja, da v kolikor ne boste odjavili in prijavili obroka, vam bo le-ta zaračunan.

ODJAVO oziroma PRIJAVO naredite preko spletne aplikacije najkasneje do 8. ure isti dan.

Kasnejše odjave oziroma prijave ne boste mogli narediti.

Radi bi vas opozorili, da mora vaš otrok imeti KARTICO ZA EVIDENTIRANJE VEDNO PRI SEBI, ko bo koristil kosilo v šolski kuhinji, drugače le-tega ne bo mogel koristiti.

Prav tako ne bo mogel koristiti kosila, če za določen dan ne bo prijavljen.

Spletna evidenca prehrane mojaMALICA bo na voljo od 29. 8. 2022 dalje.

Starši učencev 1.A, 1. B, 1.D, ter starši učencev, katerih otroci so se prešolali na našo šolo bodo dobili navodila za šolsko prehrano po navadni pošti. Vročena vam bo šifra koristnika –učenca, katero potrebujejo pri registraciji v spletno aplikacijo mojaMALICA.

Starše in učence prosimo, da se držijo določenih pravil, kajti le tako bomo dosegli cilj, za katerega smo si prizadevali.

Hvala za razumevanje in lep dan.

Ravnateljica:

mag. Natalija ABER JORDAN

(Skupno 1.149 obiskov, današnjih obiskov 1)