Spoštovani starši,

prvi september je pred vrati in zelo se veselimo prvega in ponovnega vstopa vaših otrok v šolo.

Ker smo pričeli s prenovo šolske kuhinje in jedilnice, bo prehrana v tem šolskem letu, dokler ne bo novih prostorov, malo drugačna, kot so je učenci navajeni. Kosilo se bo pripravljalo na podružničnih šolah v Završah in Doliču, kar predstavlja velik tehnični in logistični zalogaj.

Obroki bodo prilagojeni situaciji in ne bodo tako pestri in različni. Kljub temu bodo zagotovljeni energijski in hranljivi obroki za vašega otroka.

Vsi skupaj, kuharji, učitelji, tehnično in strokovno osebje, se bomo maksimalno potrudili, da bodo imeli vaši otroci kakovosten obrok in se ob obedovanju počutili prijetno. Prosim vas za strpnost, potrpežljivost in razumevanje, da se bomo skupaj veselili odprtja novih prostorov.

Hedvika Tajnik,  org. preh.

Ravnateljica:

mag. Natalija ABER JORDAN